חזרה לפורטל הוסף את אחוזת בית הכרם למועדפים 
אנו יודעים כי ההחלטה לעבור לדיור מוגן אינה תמיד קלה, ולכן אנו מציעים לכם להתארח באחוזה - כדי להכיר, לראות ולהתרשם. במסגרת זאת נעמיד לרשותכם, למשך מספר ימים, דירה מאובזרת ומפנקת שבה תגורו, תספגו את האווירה המיוחדת, תכירו חברים חדשים ותקבלו טעימה אמיתית מהחיים כאן
 

אחוזת בית הכרם | דיור תומך

כל דייר הוא, לפני הכל, אדם אשר זקוק לסביבה תומכת, מטופחת, יחס אישי, חברה, תרבות וחיים עשירים ומלאים ככל הניתן. לכן אנו עושים את הכל על מנת שהדיירים ירגישו בבית כבר מהרגע הראשון.

דיירי אחוזת בית הכרם אשר מתקשים בפעולות היומיום ו/או הופכים לסיעודיים, יכולים לעבור אל אגפי הדיור התומך המתקדמים של האחוזה - ולקבל בהם שירותים וטיפולים סיעודיים מלאים או חלקיים, ללא נטל על הקרובים.

סיעוד ודיור תומך - אגף PrivateCare: טיפול סיעודי אישי בדירת מגורים פרטית באחוזה. התוכנית הטיפולית-סיעודית PrivateCare היא תחליף מתקדם ומודרני לאשפוז הסיעודי המקובל.

התוכנית מיועדת לאלה המבקשים להוסיף ולקיים את עצמאותם ואת אורח חייהם הרגיל, גם כאשר גופם בוגד בהם וגם כאשר הם זקוקים לסיוע סיעודי. התוכנית מאפשרת לדייר לזכות בטיפול סיעודי איכותי, וכל זאת בדירתו הפרטית, על פי רצונו וצרכיו, תוך שמירה קפדנית על פרטיותו ועצמאותו. כל דייר רשאי להעסיק מטפל המעניק לו טיפול אישי צמוד.

אגף החלמה: תקופת החלמה מניתוח או אשפוז עלולה להיות ממושכת, וקשה להתמודדות לך ולבני משפחתך. בדיוק לשם כך הקימו באחוזת בית הכרם תוכנית החלמה ייחודית, המספקת שירותים סיעודיים ורפואיים ברמה הגבוהה ביותר.

האגף מיועד לאנשים המעוניינים להחלים בנוחות המירבית ובתנאים הטובים ביותר לאחר ניתוח או אשפוז, או להעניק מעט זמן פנוי למשפחה כאשר יקירם בטיפולנו הסיעודי המסור. 
  אחוזת בית הכרם | דיור מוגן יוקרתי :: בית אבות | בתי אבות, דיור מוגן ובתי אבות סיעודיים