חזרה לפורטל הוסף את זיגפריד מוזס למועדפים 
עבדת קשה כל החיים. לכולם דאגת, עכשיו הגיע הזמן לדאוג גם לעצמך. איכות חיים אמיתית, הבטחה והגשמה במציאות, שלובים זה בזה בבית הורים ע"ש זיגפריד מוזס, כחלק מרשת מעונות אירופה ישראל. אתם מוזמנים אישית ליום היכרות והתרשמות בבית ההורים על שם זיגפריד מוזס בירושלים, על מנת לראות מהי איכות חיים
 

זיגפריד מוזס | מי אנחנו

בית הורים ע"ש מוזס שוכן בסביבת מגורים מרכזית ונגישה באזור מטופח ויוקרתי. מחלונות הבית נשקפים הגנים הירוקים והמטופחים והשטחים הציבוריים, שהם, כמו גם הדירות וחדרי המגורים, תוכננו במטרה להפוך את חיי הדיירים לנוחים וקלים. הבית מנוהל על ידי צוות מקצועי ומסור, שלו ניסיון של עשרות שנים בעבודה עם הקהל המבוגר, העומד לרשות הדיירים בכל שעות היממה.

הבית ומיקומו המרכזי, בלב שכונת המושבה הגרמנית הציורית שבלב ירושלים, מאפשרים לדיירים ליהנות ממגוון שירותים, כולם במרחק הליכה קצר: דואר, קופ"ח, מרכזי קניות ובתי קפה.

אנחנו כאן כדי לתת שירות – הוא המוטו של בית הורים ע"ש מוזס בירושלים. נוסף על מגוון סוגי הדירות ובמגוון הגדלים, הגינות ושטחי הציבור, בבית הורים ע"ש מוזס שומרים על בטיחות ומבטיחים בטחון אישי 24 שעות ביממה, מקיימים שפע פעילויות תרבות ואומנות, חוגים, הרצאות, מופעים, סרטים וקונצרטים, מתחזקים ספריה עשירה, חדר מחשבים מתקדם ועוד. אפשר למצוא בבית גם "חדר סנוזלן" שהוא חדר טיפול חדשני המבוסס על מתן גירויים רב-חושיים בצורה מבוקרת, על פי צרכי המטופל.

ארגון יוצאי מרכז אירופה מפעיל באמצעות חברת מעונות הורים (חמ"ה), שלושה בתי הורים המספקים יותר מ-850 פתרונות דיור, וכ-240 מיטות במחלקות הסיעודית. רשת מעונות אירופה ישראל, עומדת בתקן מערכת לניהול איכות ISO 9001:2000, ומציעה לדייריה שרותים ופעילות ענפה, עם דאגה אמיתית לכל אחד ואחת.

רשת מעונות הורים בע"מ מציעה לדייריה שרותים ופעילויות ברמה גבוהה, בכל אחד מבתיה. בכל אחד ממעונות הרשת קל להרגיש חלק ממשפחה גדולה וחמה הנהנית מבית אוהב, מסור ומקצועי.
 
 
  זיגפריד מוזס | הגיע הזמן לדאוג לעצמך :: בית אבות | בתי אבות, דיור מוגן ובתי אבות סיעודיים